Teslimat Bilgileri

Güvenilir Ödeme Kolaylığı

Gerek yurt içi gerek yurt dışı için özel kristal bardak tasarımlarımızı Instagram ve internet üzerinden satışa sunmaktayız. Evlerinize en çok yakışacağını düşündüğünüz en özel bardak tasarımları için bir tıkla kolayca alabilmeniz için en güvenilir ödeme sistemlerini sunmaktayız. Bu sayede gerek havale işlemleri ile gerek EFT işlemleri ile kolaylıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Özcam kristal atölyesi olarak seçtiğiniz en özel tasarımları, dünyanın her yerinde kullanabilmeniz için aracılık etmekten memnuniyet duymaktayız.

Sipariş Süreci

Evinizde hatta işinizde öğle yemeği molanızda güzel bir tatil akşamında istediğiniz yerden alışveriş yapabilmeniz son derece kolay… Yurt içinde ya da dışında Instagram hesabımız üzerinden bize DM üzerinden ulaşabilir, sipariş bilgisi verebilirsiniz. Toplu alımlarınız ya da tek bir sipariş için fark etmeksizin bütün siparişlerinizin elinize en kısa sürede ulaşmasını sağlamaktayız. Bunun için Özcam kristal teslimat ve kargo politikamız ile ilgili detaylarımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Teslimat Politikamız

Aldığınız ürünlerin en iyisi olması önemsediğiniz bir konu olduğu kadar sorunsuz şekilde elinize ulaşması da önemlidir. Özcam kristal atölyesi olarak üretiminden satışına kadar aktif rol aldığımız kristal bardak modelleri için en hızlı kargo sistemini kullanmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı alımlarına göre ulaştırma süremiz değişmektedir. Yurt içi teslim süremiz 1-7 iş günü olarak belirtilebilir. Yurt dışında ise teslimat süremiz 1-2 hafta aralığındadır. Bütün ürünlerin en sağlam şekilde kolilendiğinden emin olduktan sonra tarafınıza ulaşmasını sağlamaktayız. Ürünlerin değişimi ve iadesi söz konusu olduğunda da konu ile ilgili taleplerinizi internet sitemiz üzerinden kolayca bize bildirebilirsiniz.

 Kristalin en tasarım haliyle buluşmanız dileğiyle…