Gizlilik İlkeleri

Bugüne Kadar Yaptıklarımız

29 yıllık kristal cam üretim tecrübemizle birçok evin en özel tasarım eşyalarını yaptık. Hala aktif olarak devam eden kristal cam üretim tesislerimizde günümüzün en güzel mutfak eşyalarını üretmeye devam ediyoruz. Bugüne kadar yaptığımız kristal cam üretimlerinde:

·        Çay takımları

·        Kahve takımları

·        Yemek takımları

·        Kâse takımları

·        Çerezlikler

·        Şamdanlar

·        Özel tasarım süsler ve daha birçok eşyayı tasarladık ve tamamladık.

Kristal cam bardaklar en çok bilinen özel tasarımları oluştururken sürahiler ve vazolar da oldukça fazla tercih edilenlerden oldu. Kristalin göz alıcılığı ve vazgeçilmez cazibesi sayesinde her geçen gün kendimizi kristal cam üretimi için daha iyiye zorladık. Bu süreçte kendimize belli hedefler ve ilkeler belirledik.

Hedeflerimiz

Özcam Kristal olarak üretimini yaptığımız kristal cam eşyalarda her zaman daha iyiyi başarmayı hedefledik. Bunun için hem yurt içi hem de yurt dışı ürün satışı yapmayı amaçladık. Bu doğrultuda şartlarımızı en üst seviyede zorlayarak her geçen gün daha fazla tanınmayı başardık. Paşabahçe kalitesinden yararlanarak en güzel tasarımları, en yüksek kaliteyle en fazla kişiye ulaştırmaya çalıştık. Bu süreçte belirlediğimiz hedeflerimizi belirlerken AR-GE çalışmalarına önem vererek kendimizi nasıl geliştirebileceğimizi araştırdık. Bu kapsamda daha bilgili daha kaliteli daha donanımlı bir ekip haline gelmeyi hedefledik. Bu sayede yaptığımız işi sonuna kadar en iyi şekilde yürütmeyi ve ürünlerimizi kalitesiyle tanıtmayı istedik. Bunu yapmak için ise en önemli şeyin yüksek müşteri memnuniyeti olduğunu aklımızdan hiç çıkarmadık. Kristal cam üretim tesislerimizi, en yüksek kaliteli fırınlar ve üretim malzemeleriyle donattık. Bu sayede müşteri portföyümüzün de her geçen gün arttığını fark ettik. Bu yolda benimsediğimiz önemli ilkelerimiz vardı…

İlkelerimiz

Özcam kristal olarak üretimden satışa her aşamada dürüst bir anlayış geliştirmeye çalıştık ve çalışıyoruz. Ürünlerimizin elimizden en yüksek kaliteyle çıkmasını istedik ve bu yolda kendimizi daha bilgili olmaya adadık. Müşteri her zaman haklıdır demek yerine müşteri her zaman en iyisini hak eder, mantığını benimsedik. Bu sayede her bir üretimimizi büyük titizlikle gerçekleştirdik. Yaptığımız çalışmalarda şu ilkeleri aklımızdan hiç çıkarmadık: Güvenilirlik, yüksek müşteri memnuniyeti, daha ulaşılabilir olma ve özgünlük. Bu ilkeler, bizim biz olmamızı sağlayan ve günümüzde kadar gelmemize yardım eden en temel prensiplerimiz oldu. Yaptığımız her iş sizin daha iyiyi alabilmenizi sağlamak adına yapıldı ve yapılmaya devam ediyor.