Şartlar & Koşullar

Hizmet Politikamız

Özcam kristal olarak yaklaşık 30 yıllık tecrübemizle sizin için her zaman en iyiyi hedeflemeye devam ediyoruz. Bu amaçla ürünlerimizin tasarımından, satışına, evinize ulaşımına kadar sürecin sıkı bir takipçisi olmaktayız. Kristal tasarım ürünlerimiz için bu amaçla Paşabahçe kalitesini kullanmaktayız. Cam bardaklarımızı Paşabahçe firmasından temin ettikten sonra çeşitli işlemlerden geçirerek sofralarınızda kullanmanıza aracı olmaktayız. Özcam kristal bardak tasarımlarımızla evinizde en gözde parçalardan oluşan bardak takımlarına sahip olmanızı amaçlamaktayız. Bu nedenle titiz bir uygulama sürecimiz bulunur. Bu noktada hizmet politikamız:

·        Kaliteli üretim

·        Eşsiz tasarım

·        Güvenilir ödeme kolaylığı

·        Hasarsız ve hızlı teslimat

·        Kolay iade ve değişim sistemi ile şekil almıştır.

Peki, sizin için en iyiyi tasarlarken nasıl bir çalışma yürütüyoruz, en iyi kristal bardak tasarımlarını nasıl yapıyoruz? Camın önce kristale sonra da en kaliteli kristal bardak tasarımlarına dönüştüğü faaliyet sürecimiz aşağıda yer alır.

Camdan Kristale Kristalden Evinize

Bir kum tanesinin cam olma hikâyesi ateşle terbiyesi sonucunda oluşur. Çeşitli malzemelerle yüksek ısılı fırınlarda eritilerek oluşturulan cam, çeşitli işlemlerden geçerek kristale dönüşür. Bu aşamada, Özcam kristal bardak tasarımlarımızı üretim atölyelerimizde çeşitli işleme yöntemleriyle şekillendirmekteyiz.

Eşsiz ve özgün desenlerin ürünlerin üzerine işlenmesinin yanı sıra özel tasarım kristal bardak setleri için kumlama, boyama, yaldızlama gibi farklı teknikler uygulamaktayız. Bu uygulamaların nihayetinde kalıcılığı sağlamak için yaptığımız son bir aşama bulunmaktadır. 600 derecelik fırınlarda tasarımlarımızın ve oluşturduğumuz şekillerin kalıcı olmasını sağlamaktayız. Bu fırınlama işlemi, sabitleme yapmayı sağlamakta ve oluşturulan çeşitli süslü tasarımların uzun süreli kullanımına olanak tanır.

En ince zevklere hitap eden, göz dolduran ve farklı zevklere hitap eden binlerce tasarımımız bu şekilde oluşur. Tabi ki camdan kristale dönüşme hikâyesinin son hali, ürünlerimizin elinize güvenilir bir şekilde ulaşmasıyla olur. Bu kristal bardaklar ve çeşitli süs ürünleri yeni hikâyelerinizin baş tanığı olarak hayatınızın bir parçası haline gelir.