loader

Hizmetler

HİZMETLER

Bugüne Kadar Yaptıklarımız

29 yıllık kristal cam üretim tecrübemizle birçok evin en özel tasarım eşyalarını yaptık. Hala aktif olarak devam eden kristal cam üretim tesislerimizde günümüzün en güzel mutfak eşyalarını üretmeye devam ediyoruz. Bugüne kadar yaptığımız kristal cam üretimlerinde:

 • Çay takımları
 • Kahve takımları
 • Yemek takımları
 • Kâse takımları
 • Çerezlikler
 • Şamdanlar
 • Özel tasarım süsler ve daha birçok eşyayı tasarladık ve tamamladık.

Kristal cam bardaklar en çok bilinen özel tasarımları oluştururken sürahiler ve vazolar da oldukça fazla tercih edilenlerden oldu. Kristalin göz alıcılığı ve vazgeçilmez cazibesi sayesinde her geçen gün kendimizi kristal cam üretimi için daha iyiye zorladık. Bu süreçte kendimize belli hedefler ve ilkeler belirledik.

Hedeflerimiz

Özcam Kristal olarak üretimini yaptığımız kristal cam eşyalarda her zaman daha iyiyi başarmayı hedefledik. Bunun için hem yurt içi hem de yurt dışı ürün satışı yapmayı amaçladık. Bu doğrultuda şartlarımızı en üst seviyede zorlayarak her geçen gün daha fazla tanınmayı başardık. Paşabahçe kalitesinden yararlanarak en güzel tasarımları, en yüksek kaliteyle en fazla kişiye ulaştırmaya çalıştık. Bu süreçte belirlediğimiz hedeflerimizi belirlerken AR-GE çalışmalarına önem vererek kendimizi nasıl geliştirebileceğimizi araştırdık. Bu kapsamda daha bilgili daha kaliteli daha donanımlı bir ekip haline gelmeyi hedefledik. Bu sayede yaptığımız işi sonuna kadar en iyi şekilde yürütmeyi ve ürünlerimizi kalitesiyle tanıtmayı istedik. Bunu yapmak için ise en önemli şeyin yüksek müşteri memnuniyeti olduğunu aklımızdan hiç çıkarmadık. Kristal cam üretim tesislerimizi, en yüksek kaliteli fırınlar ve üretim malzemeleriyle donattık. Bu sayede müşteri portföyümüzün de her geçen gün arttığını fark ettik. Bu yolda benimsediğimiz önemli ilkelerimiz vardı…

İlkelerimiz

Özcam kristal olarak üretimden satışa her aşamada dürüst bir anlayış geliştirmeye çalıştık ve çalışıyoruz. Ürünlerimizin elimizden en yüksek kaliteyle çıkmasını istedik ve bu yolda kendimizi daha bilgili olmaya adadık. Müşteri her zaman haklıdır demek yerine müşteri her zaman en iyisini hak eder, mantığını benimsedik. Bu sayede her bir üretimimizi büyük titizlikle gerçekleştirdik. Yaptığımız çalışmalarda şu ilkeleri aklımızdan hiç çıkarmadık: Güvenilirlik, yüksek müşteri memnuniyeti, daha ulaşılabilir olma ve özgünlük. Bu ilkeler, bizim biz olmamızı sağlayan ve günümüzde kadar gelmemize yardım eden en temel prensiplerimiz oldu. Yaptığımız her iş sizin daha iyiyi alabilmenizi sağlamak adına yapıldı ve yapılmaya devam ediyor.

Hizmet Politikamız

Özcam kristal olarak yaklaşık 30 yıllık tecrübemizle sizin için her zaman en iyiyi hedeflemeye devam ediyoruz. Bu amaçla ürünlerimizin tasarımından, satışına, evinize ulaşımına kadar sürecin sıkı bir takipçisi olmaktayız. Kristal tasarım ürünlerimiz için bu amaçla Paşabahçe kalitesini kullanmaktayız. Cam bardaklarımızı Paşabahçe firmasından temin ettikten sonra çeşitli işlemlerden geçirerek sofralarınızda kullanmanıza aracı olmaktayız. Özcam kristal bardak tasarımlarımızla evinizde en gözde parçalardan oluşan bardak takımlarına sahip olmanızı amaçlamaktayız. Bu nedenle titiz bir uygulama sürecimiz bulunur. Bu noktada hizmet politikamız:

 • Kaliteli üretim
 • Eşsiz tasarım
 • Güvenilir ödeme kolaylığı
 • Hasarsız ve hızlı teslimat
 • Kolay iade ve değişim sistemi ile şekil almıştır.

Peki, sizin için en iyiyi tasarlarken nasıl bir çalışma yürütüyoruz, en iyi kristal bardak tasarımlarını nasıl yapıyoruz? Camın önce kristale sonra da en kaliteli kristal bardak tasarımlarına dönüştüğü faaliyet sürecimiz aşağıda yer alır.

Camdan Kristale Kristalden Evinize

Bir kum tanesinin cam olma hikâyesi ateşle terbiyesi sonucunda oluşur. Çeşitli malzemelerle yüksek ısılı fırınlarda eritilerek oluşturulan cam, çeşitli işlemlerden geçerek kristale dönüşür. Bu aşamada, Özcam kristal bardak tasarımlarımızı üretim atölyelerimizde çeşitli işleme yöntemleriyle şekillendirmekteyiz.

Eşsiz ve özgün desenlerin ürünlerin üzerine işlenmesinin yanı sıra özel tasarım kristal bardak setleri için kumlama, boyama, yaldızlama gibi farklı teknikler uygulamaktayız. Bu uygulamaların nihayetinde kalıcılığı sağlamak için yaptığımız son bir aşama bulunmaktadır. 600 derecelik fırınlarda tasarımlarımızın ve oluşturduğumuz şekillerin kalıcı olmasını sağlamaktayız. Bu fırınlama işlemi, sabitleme yapmayı sağlamakta ve oluşturulan çeşitli süslü tasarımların uzun süreli kullanımına olanak tanır.

En ince zevklere hitap eden, göz dolduran ve farklı zevklere hitap eden binlerce tasarımımız bu şekilde oluşur. Tabi ki camdan kristale dönüşme hikâyesinin son hali, ürünlerimizin elinize güvenilir bir şekilde ulaşmasıyla olur. Bu kristal bardaklar ve çeşitli süs ürünleri yeni hikâyelerinizin baş tanığı olarak hayatınızın bir parçası haline gelir.

Adres

Çubuklu Dedeoğlu Cad. Dereyolu Sok, No: 78 Kat: 1-2 Beykoz, 34800, 34800 Beykoz

İletişim

0216 680 2183
+90 530 827 1839

İLETİŞİM

Formu